Металообробка у Львові

Ми раді запропонувати Вам послуги металообробки та реставрації деталей у Львові за Вашими ескізами та кресленнями. Деталі виготовляються виключно з якісного металу з урахуванням всіх технологій, а тому користуються величезним попитом у наших замовників. Від якості деталі безпосередньо залежить кінцева якість механізму, тому ми максимально відповідально підходимо до поставленого завдання. Ми працюємо виключно на сучасному обладнанні, що задовольняє всі потреби процесу, а тому готові запропонувати послуги металообробки та реставрації найскладніших деталей малого та великого розміру. Серед наших послуг можна виділити наступні:

 1. Токарні роботи;
 2. Фрезерні роботи;
 3. Координатно-розточні роботи;
 4. Горизонтально-розточні роботи;
 5. Шліфувальні роботи;
 6. Зварювальні і складальні роботи;
 7. Термічна обробка деталей ТВЧ;
 8. Металообробка за кресленнями клієнта.

Ми готові виконати обробку навіть найскладнішого рівня за індивідуальним замовленням з максимальною точністю. Завдяки тому, що металообробні верстати оснащені електронно-цифровою індикацією, досягається дуже висока точність, всі деталі повністю відповідають очікуванням замовника. До нас звертаються клієнти з найрізноманітніших галузей:

 • Великого, середнього, точного і спеціального машинобудування;
 • Підприємства харчової промисловості ДріжЗавод (Ензим), ПивЗавод (Перша приватна броварня);
 • Приладобудування та медичного обладнання.

Регулярно маємо також приватні замовлення з різних сфер діяльності, де використовуються деталі нестандартних розмірів. Приймаємо замовлення в будь-яких обсягах і гарантуємо максимальну якість металообробки за адекватними цінами та в стислі терміни. Крім того, за бажанням клієнта, можемо нанести спеціальне захисне покриття.

Чому саме ми?

Послуги металообробки у Львові можуть виконати кілька фірм. Але далеко не всі можуть зробити це по-справжньому якісно. Як наслідок, виготовлена деталь дуже швидко приходить в непридатність, створюючи цілий ряд непередбачених труднощів. Ми дорожимо своїм ім’ям, а тому гарантуємо:

 1. Високу швидкість виконання замовлення, завдяки наявності професійного обладнання;
 2. Роботу з усіма видами металів: кольорові, сталь, титан і багато інших;
 3. Висока якість продукту, завдяки досвіду фахівців та спецобладнання;
 4. Виробництво необхідних деталей в будь-якій кількості;
 5. Адекватну і фіксовану вартість замовлення на металообробку.

Попит на послуги металообробки високий, спостерігається постійний його ріст. А тому ростуть і вимоги до виконання замовлення. Ми не зупиняємося на досягнутому і постійно вдосконалюємо свої вміння та навички. Ми раді запропонувати:

 • Токарні, фрезерні роботи;
 • Координатно-розточні роботи;
 • Шліфування металу;
 • Термічну обробку виробів з металу ТВЧ;
 • Порізку металу, відповідно до вимог клієнта;
 • Зварювання сталі, чавуну, нержавійки, алюмінія та кольорових металів.

Вартість послуг складається з декількох параметрів, але в першу чергу залежить від обсягів замовлення та складності. Якщо у Вас виникли будь-які питання або ж Ви хочете замовити металообробку у нас, зателефонуйте до нашого менеджера, або ж заповніть спеціальну форму на сайті.