Ремонт колінчастого валу у Львові

Колінчастий вал являє собою ключовий вузол кривошипно-шатунного механізму ДВЗ. Він виготовляється з високоміцної сталі або ковкого чавуну за допомогою лиття, кування, а також механічної обробки. Колінвал дизельного двигуна міцніший за колінвал бензинового, оскільки вимагає високого ступеня стиснення. За своєю будовою колінвал дизельного двигуна повністю аналогічний бензиновому. Він включає в себе плоскі заточені пластини з противагами, з’єднаними між собою “шийками”.

Вартість ремонту колінчастого валу

Назва послугиЦіна
Діагностика колінчастого валу (вантажне авто)від 300 грн
Діагностика колінчастого валу (легкове авто)від 180 грн
Полірування колінчастого валувід 360 грн
Шліфовка колінчастого валу (легкове авто)від 1000 грн
Шліфовка колінчастого валу (вантажне авто)від 1700 грн

Найбільш поширеними неполадками колінвалів є:

  1. Протікання сальників;
  2. Масляне голодування двигуна;
  3. Провертання вкладишів;
  4. Механічні неполадки;
  5. Фізичний знос деталей, в зв’язку з закінченням терміну придатності.

Але найбільш поширеною причиною ремонту колінчастих валів у Львові стає протікання масла з-під гумових ущільнювачів, які називаються сальниками. Також варто врахувати те, що масляне голодування призводить до високого тертя підшипників, а також до надмірного нагрівання деталей. Якщо продовжувати експлуатацію двигуна в такому режимі, то незабаром доведеться робити його капітальний ремонт. Якщо вода і паливо потрапляють в масло, то це значно змінює його хімічний склад, а також ступінь в’язкості, що стає наслідком зносу вкладишів та колінвалу.

Шліфовка колінвалу

Такий вид ремонту є досить трудомістким, адже вимагає повної розборки двигуна, а також ретельної дефектації колінчастого валу і всіх його деталей. Сам колінчастий вал є досить дорогою частиною автомобіля, особливо спецтехніки, тому ремонт колінвалу є чудовою можливістю для тих, хто хоче заощадити свої кошти. Позитивним моментом є те, що навіть дуже зношений колінчастий вал можна відремонтувати. Ми готові виконати для Вас шліфовку колінвалів усіх видів автомобілів: легкових, вантажних, спецтехніки, тракторів і так далі. Найпоширенішими послугами по ремонту колінчастого валу є:

  • Діагностика колінвалу;
  • Шліфування колінчастих валів;
  • Шліфовка під сальник колінвалу;
  • Полірування;
  • Рихтування колінчастих валів;

Ми пропонуємо Вам комплексний ремонт силами висококваліфікованих фахівців з великим досвідом роботи, які володіють величезними знаннями і вміють застосовувати їх на практиці. «Мотор Сервіс Львів» проводить ремонт колінчастого валу та інших деталей на професійному обладнанні, що дозволяє виконувати роботу в точності до 1- сотки міліметра.

Якщо у Вас виникли будь-які питання або Ви хочете записатися до нас на ремонт, то дзвоніть до нас за телефоном, вказаним на сайті або залиште заявку в спеціальній формі.

Наші роботи