Ремонт блоку циліндрів у Львові

Блок циліндрів є основою будь-якого двигуна, тому вкрай важливо стежити за його справністю. Він являє собою об’ємну деталь, всередині якої розміщуються всілякі механізми. Порушення роботи блоку циліндрів значно позначається на працездатності двигуна, а також легко може вивести його з ладу. Саме тому ремонт блоку циліндрів потрібно виконувати своєчасно і на професійному автосервісі, адже наслідки ремонту непрофесійною компанією доведеться розгрібати дуже довго.

Відновлення циліндрів

Вся процедура ремонту розділена на кілька етапів і включає в себе:

 1. Очищення та мийка блоку циліндрів;
 2. Огляд блоку циліндрів на дефекти;
 3. Розточування, хонінговка, фінішна обробка графітними щітками;
 4. Розгільзовка блоку, заміна гільзи;
 5. Шліфування поверхні.

Багато двигунів вимагають розточування циліндрів в рамках капітального ремонту. Для виконання цієї процедури необхідна наявність спеціального обладнання, яке є на нашому автосервісі. Обробка БЦ включає в себе зняття певного шару металу, вирівнювання поверхні та шліфування нерівностей. Внаслідок цього блок циліндрів набуває нормальної циліндричної форми. Наступним етапом ремонту блоку циліндрів двигуна можна назвати хонінгування. Цей процес являє собою нанесення хона на внутрішні поверхні блоку за допомогою абразивного дрібнозернистого матеріалу. Сама хонінгувальна головка закріплюється в шпинделі хонінгувального верстата. Саме таке обладнання дозволяє виконувати обертальні і зворотньо-поступальні дії.

Львів Турбо Сервіс- спеціалізована майстерня з ремонту турбін у Львові по вул. Пасічній, 127

«Мотор Сервіс Львів» пропонує своїм клієнтам послугу по ремонту блоку циліндрів: реставрація опор колінчастого вала; постелі коленвала, распредвала, та посадочного місця під мокру гільзу. Все це виконуємо на власній виробничій базі силами наших фахівців. Вони продіагностують та встановлять причину поломки, а також допоможуть вибрати найбільш оптимальний варіант вирішення цієї проблеми. Найчастіше такий ремонт потрібен після перегріву двигуна, так як під час перегріву відбувається викривлення литих елементів та порушення їх геометрії. Також ремонт блоку циліндрів автомобіля може знадобитися, якщо транспорт відпрацював свій ресурс, або сталася несправність системи змазки двигуна. Вартість такої послуги значно нижча, ніж заміна блоку циліндрів, однак процедура дуже складна і повинна виконуватися виключно на спеціальному обладнанні фахівцем своєї справи. Ми пропонуємо Вам якісний ремонт блоку циліндрів двигуна автомобіля, який включає в себе:

 1. Розточка постелі колінвала;
 2. Хонінговка постелі колінвала;
 3. Розточка втулок распредвала;/li>
 4. Розточка блоку під втулку распредвала;
 5. Розточування блоку під гільзу (мокра гільза);
 6. Шліфування площин блоку;
 7. Наплавка, відновлення постелі колінвала.

Завдяки нашому досвіду, професіоналізму та наявності усього необхідного спецобладнання, усі наші роботи ми виконуємо на найвищому рівні. Це означає, що Ви точно не пошкодуєте, коли почнете співпрацю з нами! Залишилися питання? Наш менеджер із задоволенням дасть на них відповідь!

Наші роботи