Ремонт шатунів у Львові

Двигун часто називають серцем автомобіля. Саме тому кожна деталь ДВЗ є артерією, через яку «кров» надходить у серце. Ремонт шатунів не виняток, адже від їхнього стану залежить працездатність мотора. Під час роботи двигуна шатун приймає на себе великі навантаження. Знос та деформація шатуна веде до та пришвидшує знос поршневої групи та кривошипно- шатунного механізму.

Вартість ремонту шатуна двигуна

Назва послугиЦіна
Діагностика шатунавід 150 грн
Заміна втулки шатунавід 300 грн

Причини ремонту шатуна двигуна

Щоб визначити поломку деталі необхідно володіти знаннями про ознаки зносу. Найбільш поширені ознаки зносу шатунів це:

  • Деформація або кручення стержня шатуна;
  • Знос втулки у верхній частині;
  • Знос або наявність еліпсу в нижній частині.

Перераховані вище ознаки, виявлені при дефектації шатуна, говорять про непридатність шатуна, а також про негайну необхідність виконати його ремонт, щоб з ладу не вийшов весь двигун. Щоб збільшити термін служби шатуна потрібно знати про те, що впливає на знос деталі. Серед ознак, що призводять до псування шатуна, варто відзначити:

  1. Недостатній тиск масла в двигуні;
  2. Невчасна заміна масла;
  3. Втрата маслом своїх характеристик через попадання тосолу, палива, сторонніх предметів та низька якість масла;
  4. Попадання в циліндр зовнішніх сторонніх елементів.

Отож, якщо Ви хочете продовжити термін використання шатунів, необхідно регулярно стежити за рівнем масла в двигуні та своєчасно здійснювати його заміну.

Специфіка ремонту

Першим етапом в ході робіт вивчається сама деталь, її характеристики та розміри. Все це робиться для того, щоб підібрати саме ту втулку шатуна, яка буде ідеально підходити на місце старої. Другим етапом є розточування втулок шатунів і їх обробка відповідно до розміру та чистоти обробки. Із вищесказаного випливає, що розточування втулки шатуна і ремонт в цілому є не таким складним завданням, але довіряти його найкраще нашому автосервісу, де ця робота буде зроблена на спеціальному професійному обладнанні. Найбільш часті види ремонту шатунів, які замовляють у нас:

  • Заміна втулки шатунів;
  • Відновлення нижньої головки шатуна;
  • Розточування;

Залишилися питання чи Ви хочете записатися до нас на ремонт? Телефонуйте до нас в офіс або заповніть спеціальну заявку на сайті! Ми будемо Вам раді і запропонуємо виключно індивідуальний підхід, щоб Ви залишилися задоволені нашою співпрацею!

Наші роботи