Ремонт поршневої групи.

Циліндропоршнева група являє собою один з найважливіших елементів ДВС. Вона включає в себе поршень з ккомпрессіоннимі і маслос’емного кільцями і гільзу циліндра. Знос частин тут досить високий, так як ЦПГ працює на підвищених температурах і в умовах дуже високого навантаження. У міру експлуатації на робочій поверхні поршнів і циліндрів утворюються задираки, які дуже швидко приходять в непридатність.

Чому поршні виходять з ладу?

Поршень – це рухома деталь, яка переміщається між нижньою і верхньою точкою циліндра. Такий рух можливо завдяки тиску газів при згорянні суміші. В ході роботи він нагрівається і значно розширюється. Уникнути заклинювання в циліндрі допомагає конусоподібна конструкція. Нижня частина поршня нагрівається і розширюється не так сильно, як головка. Згодом поршень знаходить циліндричну форму, вільно переміщаючись всередині циліндра. Охолоджувати поршневу групу допомагає масло, а тому масляне голодування може обіцяти дуже чималі проблеми і потрібно ремонт ппг у Львові. Також причинами перегріву поршнів є:

 1. Порушення циркуляції масла і охолоджуючої рідини;
 2. Неполадки в термостаті;
 3. Забитий радіатор;
 4. Помпа вийшла з ладу;
 5. Неполадки в вентиляторі що охолоджує.

Причинами неполадок може бути не тільки перегрів, але і використання неякісного бензину, порушення регулювання паливних форсунок, неполадки в системі запалювання і так далі.

Коли потрібна заміна ппг?

Незважаючи на те, що дбайлива експлуатація автомобіля і своєчасна заміна витратних матеріалів значно підвищать терміни роботи двигуна, але він все одно має свій ресурс. Але як визначити неполадки в поршневий групі? Основними ознаками служать наступні фактори:

 • Автомобіль нормально не їде, пропала динаміка;
 • Шум двигуна, збільшується під навантаженням;/li>
 • Білий дим з вихлопної труби;
 • Підвищений витрата масла.

Якщо у Вас з’явилися будь-які з цих ознак, то це привід звернутися в наш автосервіс, адже є велика ймовірність того, що двигун Вашого автомобіля просто відмовиться працювати. Вартість заміни поршневої групи значно нижче, ніж ціна ремонту під ключ.

Де робити ремонт?

Ремонт поршневої групи є досить складним і довгим процесом. А тому не дивно, що вартість такої роботи досить висока. І цим користуються місцеві «майстри», готові виконати весь фронт робіт практично задарма. Зрозуміло, до них краще не звертатися, тому що занадто високий ризик того, що автомобілю стане тільки гірше. Але в якісних автосервісах за ремонт поршневої групи ціна складається не просто так. Адже звертаючись до нас, Ви отримаєте:

 1. Послуги фахівця, який знає всі нюанси роботи;
 2. Швидка і якісна діагностика;
 3. Оперативний ремонт поршневої групи;
 4. Гарантію на всі види послуг автосервісу.

Грамотний ремонт двигуна – запорука його надійної служби. А так як двигун є серцем машини, то бездумно економити тут не можна ніяк! Залишилися питання? Телефонуйте до нашого менеджера або залиште заявку на дзвінок на сайті.